UFC Dövüşleri Ücretsiz Nerede İzlenir

Kickboks arenasında dünya şampiyonluğu bulunan Türk dövüşçü Gökhan Saki’ nin UFC ile kontrat imzalayıp MMA karşılaşmalarında dövüşmesi ve 06 Ekim 2018 tarihinde gerçekleşen UFC 229 organizasyonunda İrlandalı rakibi Conor Mcgregor’ u pes ettirerek yenen Dağıstan asıllı Rus mma dövüşçüsü Khabib Nurmagomedov’ un galibiyetinin ardından Türk dövüşseverlerin UFC ve MMA maçlarına ilgisinin arttığını söylemek yanlış olmaz.

 

Bu gelişmelerin ardından da UFC maçları ücretsiz nereden izlenir sorusu Türk dövüşseverler tarafından merak konusu oldu.

 

 

Bilindiği üzere UFC organizasyonundaki maçlar Türkiye saatine göre gece yarısı gerçekleşmekte. Bu maçları canlı izlemek isteyen dövüşseverler ücret ödeyerek bazı kanallar vasıtasıyla canlı izleyebilirler. Peki UFC ve tanınmış diğer MMA maçlarını ücretsiz izlemek isteyenler ne yapacaklar, UFC maçlarını nereden izleyecekler? Çok basit. Sitemizi takip edecekler. Maçların yapıldığı gece yarısının bağlandığı günün sabahı, ki bu genelde Pazar günü oluyor, sitemizi ziyaret ederek UFC maçlarını izleyebilirler.

 

 

İşte. UFC maçları nereden izlenir sorusunun cevabı bu kadar basit. Bu maçlardan haberdar olmak için ise Facebook ve Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Facebook sayfamız için : https://m.facebook.com/pg/mmaturkiye/posts/

Instagram sayfamız için : https://www.instagram.com/mmaturkeynoktacom/

Comments

comments

Avatar

AboutBaretta

1977 doğumlu. Taekwondo Siyah Kemer. 2002 yılından beri MMA takipçisi. Voleybol, Basketbol, Masa Tenisi Oyuncusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.